İto Barel

    Silindirler ve anahtarlarKapınızın güvenliği silindirinizin ne kadar güvenli olduğuna bağlıdır. CISA, Briton ve ITO Kilit serisi ile, güvenlik düzeyini kişiselleştirebilir, anahtar çoğaltmasını kontrol edebilir ve spesifik ihtiyaçlarınıza uygun ana anahtar çizelgeleri oluşturabilirsiniz.

İto Barel
İTO YARIM BAREL

İto Tek Taraflı Kısa Yarım Barel ( 26 + 10+ 4 ) ölçülerinde Bu Barel Sistemleri dar Aleminyum. Metal, Dar kapıda kullanılır 2 Modeli vardır Anahtarlı ve Tokmaklı olarak Master Sistem Anahtar sistemi tek taraflı uygulanır.

İto Barel
CERMAN BAREL TOKMAKLI BAREL

Silindirlerin Anahtarlı ve Tokmaklı Olarak 2 Modeli Vardır Renk kombinasyonu Sarı ve Krom olarak Üretilir Barel Göbek Sistemlerine Master sistemleri uygulanır Cerman Barellerde ebatlar 62 mm başlar 90 mm kadar çeşitleri vardır Anahtarlı ve Bilyalı anahtarlı olarak ( 2 ) çeşittir.

İto Barel
SİLİNDİRLİ BİLYALI BAREL

İto 12 pimli bilyalı barel ( 5 ) yedek Anahtarlı Olup Sarı ve Krom seçeneği Olup Maymuncukla açılamaz kapınızda tam güvenlik sağlar master sistem uygulanır Arzu Ederseniz Tek Anahtarla kapınızdaki kilitleri rahatça Açabilirsiniz.