Kale Kapı Hidroliği

    Kapıların ağır ve çok sık açılır kapanır hareketli kısımlarda kullanılır.Bina,apartman kapı girişleri bunlara güzel bir örnektir.Bu sebeple bu tip kullanım alanlarında,işlevselliği,verimliliği,kullanım ömrü ve bakım süresi açısından bu tür Ağır Hidrolik Kapı Yayları kullanılmaktadır.

    Takma ve Ayar ölçülerine uyulması gerekir yanlış montaj yapılırsa kapınız ayar tutmaz kapınız kapanmaz hiç bir randuman alamazsınızKapı camları yıkanırken kapı hidroliğinin içine su gitmemesine dikkat edilmelidir  aksi taktirde yay paslanarak kırılır Kışın soğuk günlerde hidrolik yapı katılaşarak kapı bir kaç santim açık kalır bu durumda hidrolik ayar vidasını gevşetmeniz gerekir Yaz mevsiminde otomatiği kurulu vaziyette uzun zaman tutmayınız  Gerekirse Ayar Anahtarıyla kurulmuş olan yay sistemini azaltabilirsiniz kapınız yine kapanacaktır hem kapıya fazla yük binmemiş olur hem de hidrolik kapı yay sisteminiz daha uzun ömürlü olacaktır bilgi ve görüşleriniz  için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

Kale Kapı Hidroliği
kod no -002/40-440

Kapı Hidroliği paslanmaz Raylı sistem 700 - 1500 Arasında ayarlanabilir kapı rayı stoperi,paslanmaz dekoratif hidrolik yay sistemidir maksimun kuvveti 90 kğ kapılarda kullanılır.

Kale Kapı Hidroliği
kod no - 002/50-330

Kale kapı hidroliği (3) numara Ahşap ve Metal kapılarda kullanılır kapı kapama ağırlığı 40 kğ ve 65 kğ kapılarda kullanılır.

Kale Kapı Hidroliği
kod no - 002/50-331

Kale kapı hidroliği (3) numara Ahşap ve Metal kapılarda kullanılır kapı kapama ağırlığı 40 kğ ve 65 kğ kapılarda kullanılır