Kale Barel

    Türkiye’nin İlk Kilit İhraç Eden Şirketi

1980 yılında Türkiye’nin ilk master sistem barel imalatı, 1987 yılında ise yine Türkiye’nin ilk oto emniyet (baston) kilidi üretimi gerçekleştirildi.2000'li yıllardaki inovatif ürünlerini ardı ardına tüketiciyle buluşturan Kale Kilit, 2013 yılında Türkiye'de ve Dünya'da ilk olan Kale Alarmlı silindirin satışını yapmaya başladı.

Barel alırken ilk yapmanız gereken şey barelin takılacağı kilidin markasıdır. Bilindik markaların barelleri birbirini açar. (Kale Kilit, Daf kilit, İto kilit vb.) Bilinmedik marka bir kilidiniz varsa diğer barellerin onda sağlıklı çalışmama şansı vardır.


Kale Barel
GNC Silindir

Kale silindir cerman barel sistemi 3 yedek Anahtarlıdır Master Anahtar sistemi uygulanır. 68 mm uzunluğunda 90 mm ye kadar ebatları vardır.

Kale Barel
Kod 164 BNE

Kale Bilyalı Barel sistemi Anahtar Kombinasyonu bilgisayar Teknolojisi ile üretilmektedir 5 adet multi kanallı yedek Anahtar iç yayları paslanmaz çelikten imal edilmiştir Ahşap ve Çelik kapılara uyumludur Yedek Anahtar çoğaltma imkanı vardır.

Kale Barel
Kod 164 BT / GT

Kale silindir cerman barel sisteminin bu modeli Bilyalı ve Normal Anahtarlı olarak 2 çeşitte üretilir. Bilyalı Anahtar modelin de 5 yedek Anahtar vardır normal Anahtarlı modelinde 3 yedek Anahtar Renk kombinasyonunda Mat saten ve Sarı prinç olarak 2 çeşittir bu Cerman Barel sistemlerine Master anahtar sistemleri uygulanır .

Kale Barel
Kod 164 BT / 164 GT 164 ST

Topuzlu Silindir Barel sistemi Bilyalı standart sistem gövde prinç Anahtar Modelleri 3 farklı Anahtar kanalıyla Üretilmektedir Bilyalı Anahtar Cerman Anahtar ve Yeni çıkan Bilyalı Anahtar bu model silindirlerde Arkadan Anahtar Açma sistemi yoktur konik topuz vasıtasıyla kilitleme işlemi yapılır içeriden kilitleme yapıldığı zaman dışarıdan Anahtarla Açabilirsiniz . Genelde bu Sistemleri Anahtarını içeride unutan hanımlar için tavsiye edebilisiniz.

Kale Barel
Kod 164 BK

Konik topuzlu Bilyalı Silindir Sistemi 5 yedek Anahtarlıdır Master Sistem Kombinasyonlarına Uyumludur Bu Silindir Barel Sistemleri daha çok Anahtarı sürekli evde unutan bayanlar için ve daha da önemlisi yaşlı teyzelerimiz babaanlerimiz annanelerimiz dedelerimiz için tavsiye etmekteyiz neden derseniz sürekli karşılaştığımız olaylar Kapının içeriden sürekli kilitlenmesidir ve Anahtarları kapının üzerine takarlar Ama Acil durumlarda yakınları eve giremezler nedeni Kapının Arkada Anahtar takılı olmasıdır bu sebeble acil vakalarda zaman bizler ve sizler için çok önemlidir bu sistemler içeriden kilitlense dahi siz dışarıdan anahtarınızı takıp kapıyı rahatça açabilirsiniz ve sıkıntı yaşamazsınız.