Multilock Asma Kilitler

Multilock kilit çeşitlerimizin farklı renk ve modellerde çekmece kilidi asma kilit oto direksiyon depo kilit konteyner kilidi oto el freni kilit sistemi trajlı kilit sistemi kayar milli kilitler çelik muhafazalı kilit sistemleri ve çelik kapı ve özel kilit sistemleriyle siz müşterilerimizin hizmetindedir.

Multilock Asma Kilitler
T- Serisi Asma Kilitleri

T - Serisi Asma kilitler prinç veya paslanmaz çelik gövdeli olarak sipariş edilebilir master sistemine uyumludur tek anahtarla dilediğiniz kadar Asma Kilit sistemini açabilirsiniz.

Multilock Asma Kilitler
Kayar Milli Asma Kilit

Kayar Pimli Asma Kilit yuvarlak halkalı klasik asma kilitlerin takılamadığı kapılarda sertleştirilmiş gövde ve pimiyle tam güvenlik ve çözüm sağlar master Anahtar sistemine uyumludur .

Multilock Asma Kilitler
C - Serisi Asma Kilitler

C - Serisi Asma Kilitlerin sertleştirilmiş halka ve dış gövdeleri testere eğe keski ve çekiç darbelerine karşı güçlendirilmiş çeliktem imal edilmişlerdir Halka çapları ( 8 ) ( 10 ) ( 13 ) ve 16 mm olmak üzere 4 değişik boyda sipariş edebilirsiniz.Bu Asma kilit ürünlerine Master sistem uygulaması yapılır ister evinizi açın ister deponuzu isterseniz işyerinizi bir tek Anahtarla açıp girebilirsiniz.

Multilock Asma Kilitler
C - Serisi Asma Kilitler

C - Serisi Asma Kilitlerin sertleştirilmiş halka ve dış gövdeleri testere eğe keski ve çekiç darbelerine karşı güçlendirilmiş çeliktem imal edilmişlerdir Halka çapları ( 8 ) ( 10 ) ( 13 ) ve 16 mm olmak üzere 4 değişik boyda sipariş edebilirsiniz.

Multilock Asma Kilitler
Blister Ambalajlı Asma Kilitler

Blister Ambalajlı Asma Kilit sistemi 3 yedek Anahtarlıdır