Multlock Master Kilit

Master Sistem

Değişik Tür ve Çok Sayıda Anahtarın Multlock Kilidin Tek Anahtar İleAçılabildiğiniBiliyormuydunuz ? Üstelik Anahtar verdiğiniz kişiler Sadece Sizin İzin verdiğiniz Kapıve Kilitleri Açabilir. 

Ev Ve İşyerleri İçin

50 Daireli Bir Apartmanda Oturanlar Ana giriş ve garaj kapıları ile kendilerine Ait daire depo ve posta kutularını tek Anahtar ile Açabilirler.                    

Daire Sahipleri kendi iş  yerlerindeki değişik tür kilitleri açmak için de aynı anahtarı kullanabilirler.Ancak bu  anahtarlar komşularının kapılarının açmadıkları gibi işyerlerinde çalışanlara verilen ek Anahtarlar da sadece iş yeri sahibinin yetki verdiği kilitleri açar. 

                                        Kurumlar İçin                                                 

Türkiye Genelindeki 7000  GSM Vericisi olan bir kuruma yapılan master sistem de olduğu gibi. Genel Müdürlükteki Anahtar GENEL MASTER 7000 kilidi AçabilirBölge Müdürlüklerindeki Sadece o Coğrafi bölgede bulunan İllerdeki kilitleri açabilir Her ilde bulunan taşaron firmalar sadece kendi il sınırları içindekikilitleri açabilir Multlock İnteractive sistemle de çalışanların izinsiz anahtar çoğaltılmalıra engellenmiş olur.